Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

Oświadczenie dotyczące przesyłania korespondencji drogą elektroniczną jest dokumentem, który powinien zostać wypełniony w przypadku chęci otrzymywania korespondencji drogą elektroniczną. 

Korzystanie z dokumentacji elektronicznej ma wiele zalet, między innymi:

  • krótki czas – wystawiamy dokument i tego samego dnia macie go Państwo u Siebie. Dokumentacja nie zaginie na poczcie, w drodze do gospodarstwa, czy nie zawieruszy się w gospodarstwie,
  • wygoda przechowywania dokumentacji – można ją przechowywać na dyskach przenośnych, na dyskach twardych w komputerach – nie ma potrzeby drukowania jej na papierze. Dokumenty są przez to łatwiejsze do odszukania w razie konieczności,
  • aspekty ekologiczne – mniejsze zużycie papieru, chronimy lasy.

Jeżeli akceptujecie Państwo tę formę dokumentowania bądź chcecie zaktualizować przekazane wcześniej dane, uprzejmie prosimy o wypełnienie Oświadczenia dotyczącego przesyłania korespondencji drogą elektroniczną” i odesłanie na adres Jednostki (ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa) lub skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

download 4974 128

Oświadczenie dotyczące przesyłania korespondencji drogą elektroniczną - plik.pdf

 

Informujemy, że Roczny Planu Produkcji na rok 2024 należy składać do jednostki najpóźniej do 31 maja.

Przypominamy, że Roczny Plan Produkcji wystarczy wysłać do jednostki wyłącznie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nie ma potrzeby wysyłania Pocztą/ kurierem.

Dodatkowo informujemy, iż zamiast Rocznego Planu Produkcji można przesłać do jednostki Wniosek o przyznanie płatności na rok 2024 w formie elektronicznej (eWniosek składany do ARiMR), oczywiście można go wysłać wyłącznie drogą e-mailową.

Roczny plan produkcji sporządza się w przypadku prowadzenia produkcji rolnej. Za pomocą wspomnianego dokumentu jednostka certyfikująca jest co roku powiadamiana przez producenta o planie produkcji roślinnej (w rozbiciu na działki rolne). Roczny plan produkcji należy składać do jednostki najpóźniej do 31 maja każdego roku.

 

download 4974 128

 

Roczny plan produkcji - plik .pdf

Roczny plan produkcji - plik .docx

Wniosek o rozszerzenie certyfikatu jest dokumentem, który powinien zostać wypełniony w przypadku chęci dodania nowego asortymentu na wydanym uprzednio certyfikacie lub jeśli uczestnik systemu deklaruje chęć poszerzenia swojej działalności. Rozszerzanie zakresu certyfikatu może nastąpić w ciągu całego okresu, w którym utrzymuje ważność wydany wcześniej certyfikat. Wniosek należy złożyć do Jednostki Certyfikującej w formie papierowej bądź elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

download 4974 128

Wniosek o rozszerzenie Certyfikatu  - plik .pdf

W przypadku, gdy producent ekologiczny nie jest w stanie zapewnić jednostce certyfikującej wystarczającej do potrzeb nadzoru dyspozycyjności (np.: dłuższe wyjazdy, brak możliwości - z przyczyn organizacyjnych - uczestniczenia podczas kontroli), to powinien on w takim przypadku wyznaczyć pełnomocnika. Pełnomocnictwo może być czasowe (określony czas obowiązywania) lub bezterminowe. Poniżej zawarto wzór pełnomocnictwa.

download 4974 128

Wzór pełnomocnictwa - plik .pdf

Back to top