Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

Cennik i opłaty

Informacje dotyczące zwrotu kosztów kontroli przyznawane przez ARiMR w ramach działania „Rolnictwo Ekologiczne” znajdą Państwo w poniższym linku:

https://www.gov.pl/web/arimr/koszty-transakcyjne22

Koszt całorocznego procesu nadzoru (w tym kontroli) szacowany jest na podstawie złożonego „Zgłoszenia działalności w zakresie rolnictwa ekologicznego”, zgodnie z cennikiem obowiązującym w Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o. Formularz dostępny jest w zakładce „Zgłoszenie”. O wysokości opłaty za dokonane czynności oraz sposobie ich naliczania Wnioskodawca jest informowany przed podpisaniem umowy.

 

download 4974 128

Pobierz

Dla gospodarstw rolnych – koszt zależny jest od całkowitej powierzchni gospodarstwa, zaś dla pozostałych kategorii działalności koszt jest uzależniony od ilości obiektów zgłoszonych do certyfikacji oraz zakresu zgłaszanych kategorii działalności.

Opłata na rzecz jednostki certyfikującej dokonywana jest w dwóch częściach:

- I część opłaty wynosi 350 zł i uiszczana jest do końca lutego każdego roku, a producenci przystępujący po raz pierwszy w terminie wskazanym w piśmie przewodnim).

- II część opłatę należy dokonać w terminie 14 dni od otrzymania dokumentu ProForma wystawionego przez Centrum Jakości AgroEko. Sp. z o. o. Kwota jest pomniejszona o wysokość I części wpłaty.

 

Numer konta bankowego na jakie należy dokonywać wpłat:

Bank Millennium

62 1160 2202 0000 0000 9413 1786

Back to top