Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

download 4974 128

Wykaz obiektów - word, pdf

W przypadku, gdy producent  nie jest w stanie zapewnić jednostce certyfikującej wystarczającej do potrzeb nadzoru dyspozycyjności (np.: dłuższe wyjazdy, brak możliwości - z przyczyn organizacyjnych - uczestniczenia podczas kontroli), to powinien on w takim przypadku wyznaczyć pełnomocnika. Pełnomocnictwo może być czasowe (określony czas obowiązywania) lub bezterminowe. Poniżej zawarto wzór pełnomocnictwa.

download 4974 128

Formularz pełnomocnictwa - plik .pdf

download 4974 128

Podwykonawstwo - wordpdf

UWAGA!! Nowy wzór formularza samokontroli.

 

download 4974 128

Formularz samokontroli QMP - Bydło

Wniosek o rozszerzenie certyfikatu należy złożyć do jednostki certyfikującej w przypadku chęci dodania nowego asortymentu na wydanym uprzednio certyfikacie lub jeśli uczestnik systemu deklaruje chęć poszerzenia swojej działalności o dodatkowy Program QMP

download 4974 128

Wniosek o rozszerzenie Certyfikatu - plik .pdf

download 4974 128

Plan Produkcji QMP - Bydło - word, pdf

Plan Produkcji QMP - Mięso - wordpdf

Plan Produkcji QMP - Pasza - wordpdf

Plan Produkcji QMP - Transport - wordpdf

UWAGA!! Nowy wzór deklaracji!

Deklaracja ta jest dokumentem obligatoryjnym dla Producentów, którzy wnioskują o certyfikację w systemie QMP. Wymagane jest dostarczenie dokumentu wraz z Wnioskiem o certyfikację w wersji papierowej na adres pocztowy jednostki Centrum Jakości AgroEko sp. z o.o. ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa bądź elektronicznej (podpisanej podpisem elektronicznym lub kwalifikowanym). 

 

download 4974 128

Deklaracja

Prosimy o składanie rezygnacji na poniższym formularzu.

download 4974 128

Rezygnacja.pdf

Back to top