Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

Roczny Plan produkcji/Kontynuacja

Zgłoszenie (roczny plan produkcji - kontynuacja certyfikacji) to dokument składany przez producentów kontynuujących współpracę w zakresie certyfikacji. Po jego przekazaniu niezwłocznie obejmujemy zgłaszającego nadzorem w danym roku.

Zgłoszenie należy przesłać do Centrum Jakości AgroEko Sp. o.o. w terminie: nie później niż 30 dni przed siewem albo sadzeniem roślin (zboża i warzywa), a w przypadku roślin wieloletnich (sadowniczych i jagodowych) do 1 marca danego roku.

Do certyfikacji można zgłosić wyłącznie te gatunki roślin, dla których zostały opracowane Metodyki Integrowanej Produkcji i zatwierdzone przez Głównego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Metodyki dostępne są na stronie: https://piorin.gov.pl/publikacje/metodyki-ip

 

Poniższy formularz dotyczy wyłącznie producentów zgłoszonych do systemu IP w latach wcześniejszych i kontynuujących prowadzenie certyfikacji przez Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o. , posiadających ważną Umowę o współpracy.

W przypadku chęci zgłoszenia się po raz pierwszy należy wypełnić formularz umieszczony w zakładce "Zgłoszenie".

download 4974 128

Roczny plan produkcji - kontynuacja certyfikacji prowadzonej przez Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o.pdf

Roczny plan produkcji - kontynuacja certyfikacji prowadzonej przez Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o.xlsx

Back to top