Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

Zgłoszenie

Zgłoszenie to dokument, za pomocą którego można przystąpić do naszej jednostki certyfikującej po raz pierwszy. Po jego przekazaniu niezwłocznie obejmujemy zgłaszającego nadzorem w danym roku.

Zgłoszenie należy przesłać do Centrum Jakości AgroEko Sp. o.o. w terminie: nie później niż 30 dni przed siewem albo sadzeniem roślin (zboża i warzywa), a w przypadku roślin wieloletnich (sadowniczych i jagodowych) do 1 marca danego roku.

Do certyfikacji można zgłosić wyłącznie te gatunki roślin, dla których zostały opracowane Metodyki Integrowanej Produkcji i zatwierdzone przez Głównego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Metodyki dostępne są na stronie: www.piorin.gov.pl/publikacje/metodyki-ip

 

Poniższy formularz dotyczy wyłącznie producentów zgłaszających się do certyfikacji prowadzonej przez Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o. po raz pierwszy.

W przypadku kontynuacji certyfikacji należy wypełnić formularz umieszczony w zakładce "Roczny Plan Produkcji".

 download 4974 128

Pierwsze zgłoszenie.pdf

Pierwsze zgłoszenie.xlsx

1 1 1

 

 

Back to top