Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  
23 Sty

White Simple Reminder Facebook Post 2

Informujemy, że 21 marca 2024 (czwartek) odbędzie się bezpłatne Webinarium dotyczące certyfikacji systemu Integrowanej Produkcji Roślin, którego celem jest przestawienie wymagań systemu dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy z jednostką jako inspektor ds. kontroli z uwzględnieniem wymagań systemu Integrowanej Produkcji Roślin dla producentów.

Webinarium odbędzie w formie on-line w godzinach 10:00-11:00.

Dodatkowo o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy do pozostania i do zapoznania sie z wymaganiami Systemu QAFP. Podczas szkolenia zostaną przedstawione zasady przystąpienia do Systemu QAFP, głowne wymagania a także korzyści z uzyskania takiego Certyfikatu!

Ważne informacje:

  • Szkolenie jest otwarte. Zapraszamy zarówno doradców, jak i zainteresowanych producentów roślin, zwierząt.
  • Niniejsze webinarium nie jest szkoleniem, które zgodnie z przepisami prawa producenci roślin zobowiązani są odbyć przed przystąpieniem do systemu IP.

Chęć udziału należy zgłosić przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19 marca 2024 r.

Zastrzegamy prawo odwołania webinarium w przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby uczestników. Liczba miejsc ograniczona.

Link do szkolenia zostanie przesłany dla zakwalifikowanych osób w dniu szkolenia.

Back to top