Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

Cennik i opłaty

Koszt całorocznego procesu certyfikacji (w tym kontroli) szacowany jest na podstawie złożonego „Wniosku o certyfikację”, zgodnie z cennikiem obowiązującym w Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o. O wysokości opłaty za dokonane czynności oraz sposobie ich naliczania Wnioskodawca jest informowany przed podpisaniem umowy.

Centrum Jakości AgroEko Sp. z o. o. kładzie szczególny nacisk, by ceny świadczonych usług były adekwatne do zakresu złożonego zlecenia.

download 4974 128

Cennik usług

Opłata na rzecz jednostki certyfikującej dokonywana jest w dwóch częściach:

- I część opłaty wynosi 340 zł i uiszczana jest do końca lutego każdego roku, a producenci przystępujący po raz pierwszy w terminie wskazanym w piśmie przewodnim).

- II część opłatę należy dokonać w terminie 14 dni od otrzymania dokumentu ProForma wystawionego przez Centrum Jakości AgroEko. Sp. z o. o. Kwota jest pomniejszona o wysokość I części wpłaty.

Numer konta bankowego na jakie należy dokonywać wpłat:

Bank Millennium

62 1160 2202 0000 0000 9413 1786

Back to top