Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

Zgodnie z przepisami producenci zobowiązani są do dokumentowania poszczególnych czynności. Nasza jednostka certyfikująca zamieściła poniżej wzory rejestrów, które można wykorzystać w prowadzonej przez państwa działalności.

Prosimy o składanie rezygnacji na poniższym formularzu.

download 4974 128

Rezygnacja.pdf

Roczny plan produkcji sporządza się w celu poinformowania jednostki certyfikującej o planowanej produkcji mięsa kulinarnego, wędlin lub zwierzęcej w danym roku.  Należy go składać do jednostki najpóźniej do 31 marca każdego roku.

download 4974 128

Roczny plan produkcji mięsa kulinarnego - pobierz - plik .pdf         pobierz - plik .doc

Roczny plan produkcji wędlin - pobierz - plik.pdf       pobierz - plik .doc

Roczny plan produkcji zwierzęcej - pobierz - plik .pdf        pobierz - plik .doc

Roczny plan produkcji mięsa na grilla - pobierz - plik .pdf      pobierz - plik .doc

Roczny plan produkcji konserw - pobierz - plik .pdf       pobierz - plik .doc

Roczny plan produkcji mięsa mielonego - pobierz - plik .pdf         pobierz - plik .doc

 

 

 

W przypadku, gdy producent  nie jest w stanie zapewnić jednostce certyfikującej wystarczającej do potrzeb nadzoru dyspozycyjności (np.: dłuższe wyjazdy, brak możliwości - z przyczyn organizacyjnych - uczestniczenia podczas kontroli), to powinien on w takim przypadku wyznaczyć pełnomocnika. Pełnomocnictwo może być czasowe (określony czas obowiązywania) lub bezterminowe. Poniżej zawarto wzór pełnomocnictwa.

download 4974 128

Formularz pełnomocnictwa - plik .pdf


 

Wniosek o rozszerzenie certyfikatu należy złożyć do jednostki certyfikującej w przypadku chęci dodania nowego asortymentu na wydanym uprzednio certyfikacie lub jeśli uczestnik systemu deklaruje chęć poszerzenia swojej działalności o dodatkowy Zeszyt Branżowy.

download 4974 128

Wniosek o rozszerzenie Certyfikatu - plik .pdf

Back to top